lakiernia proszkowa Warszawa Ożarów Mazowiecki
lakiernia Warszawa
lakiernia proszkowa
lakierowanie proszkowe
piaskowanie Warszawa
piaskowanie Warszawa
PROMARK - lakiernia proszkowa
PROMARK - Kontakt - Ożarów Mazowiecki

Stronę odwiedzono
209619
razy
Lakiernia proszkowa - PROMARK
Warszawa - Ożarów Mazowiecki Warszawa - Ożarów Mazowiecki
   


LAKIERNICTWO PROSZKOWE


Używamy wyłącznie wysokiej klasy materiałów malarskich posiadających niezbędne certyfikaty i atesty dopuszczające do stosowania w budownictwie.

Stosujemy farby podkładowe z zawartością cynku, które gwarantują wytrzymałość antykorozyjną detalom stalowym w warunkach atmosferycznych.
Wykonujemy powłoki we wszystkich kolorach ujętych w międzynarodowej systematyce RAL, również o grubej lub drobnej fakturze powierzchni, matowe, błyszczące lub metaliczne, a także powłoki w wykonaniu fasadowym.

Maksymalna długość detalu do 8 m.

Wykonujemy obróbkę strumieniowo- ścierną (piaskowanie lub śrutowanie) jako jeden z elementów przygotowania powierzchni detalu przed polakierowaniem lub jako samodzielną usługę.

Wykonujemy obróbkę strumieniowo- ścierną SZKIEŁKOWANIE granulatem szklanym lub mikrokulkami jako jeden z elementów przygotowania powierzchni detalu przed polakierowaniem lub jako samodzielną usługę.
Jest ona szczególnie przydatna do obróbki stali szlachetnych, odlewów aluminiowych i żeliwnych, a także elementów karoserii w procesie renowacji. Zobacz więcej o szkiełkowaniu »

Przygotowanie detalu przed lakierowaniem odbywa się przy użyciu specjalnych preparatów odtłuszczających i fosforanujących, a nie w rozpuszczalnikach, co gwarantuje doskonałą przyczepność powłoki do powierzchni detalu.

Wykonujemy pełne chromianowanie dla detali aluminiowych przy użyciu preparatów niemieckiej firmy Nabu.

Cena wykonania 1 dm2 powierzchni lakierniczej waha się w zależności od użytych materiałów, trudności wykonania, wymagań jakościowych, oraz od długości serii w granicach 0.18 - 0.8 zł.